Techninės galimybės
UAB "RELEMA" turima įranga, kuri naudojama gamybos procese, susideda iš pjovimo, štampavimo, suvirinimo, lenkimo, frezavimo, šlifavimo, miltelinio dažymo ir pakavimo įrangos. Tai leidžia įgyvendinti bet kokius įmonės klientų poreikius, susijusius su metalo gaminiais:
Metalo lakštų pjovimas Įmonės pjovimo įranga gali dirbti su metalu, kurio storis iki 6 mm.
Apvalių metalo gaminių pjovimas Vamzdžių, juostų, apvalaus plieno ir kt. gaminių pjovimas, kurių skersmuo iki 150 mm.
Metalo štampavimas Įmonės mechaniniai presai yra pritaikyti dideliu greičiu pjauti ruošinius, subraižyti ir gaminti tikslaus dydžio detales. Presai gali dirbti su metalu, kurio storis iki 10 mm. Presų dydis – nuo 25 tonų iki 100 tonų, greitis siekia iki 100 smūgių per minutę.
Metalo detalių suvirinimas Naudojamos TIG, MIG/MAG ir kontaktinės suvirinimo technikos, leidžiančios dirbti su skirtingų tipų metalais, įskaitant nerūdijantį plieną.
Gaminių dažymas milteliniu būdu Turima miltelinio dažymo ITW GEMA sistema, susidedanti iš plovimo ir geležies fosfato sistemos, džiovinimo krosnies, miltelinių dažų purškimo kabinų ir išdegimo krosnies. Siūloma plati skalė įvairių spalvų ir tipų miltelinių dažų (epoksidiniai, poliesterio, mišrūs dažai), atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Galimas iki 1 500 x 5 500 mm gaminio ploto miltelinis padengimas.
Gaminių cinkavimas Metalo gaminių padengimas karštojo cinkavimo ir elektrocheminiu būdu (galvanizavimas) – tai efektyvi gaminių apsauga nuo korozijos.