Apie įmonę
UAB "RELEMA" įkurta 1995 m. Pagrindinė įmonės veiklos specializacija – metalo konstrukcijų, tvirtinimo elementų, kitų metalo gaminių projektavimas ir gamyba, įvairios metalo apdirbimo paslaugos:
štampavimas
suvirinimas
miltelinis dažymas
karštas cinkavimas
elektro galvanizavimas
Įmonė gamina platų asortimentą metalo gaminių iš įvairių rūšių metalo (anglinio ar nerūdijančio plieno ir kt.), profilių, vamzdžių ir pan.
Įmonės paslaugomis naudojasi statybos, gamybos bendrovės. Klientai:
UAB "RELEMA" turi platų partnerių tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tai lyderiaujančios įmonės metalo gamybos, statybos pramonės šakose – įmonės klientai, tiekėjai, tarpininkai. Su jais yra palaikomi geri ilgalaikiai verslo santykiai:
Mūsų veiklos principai ir vertybės
Aukščiausia kokybė Įmonės produkcija gaminama iš kokybiškų, patikimų žaliavų, pastoviai kontroliuojamas gamybos procesas, visos produkcijos specifikacijos individualiai derinamos su klientu, siekiant atitikti jo keliamus reikalavimus.
Optimalus kainos ir kokybės santykis Įmonės darbuotojai stengiasi pasiūlyti klientui aukštos kokybės produkciją už priimtiną kainą.
Dėmesys individualiems kliento poreikiams Įmonės klientų poreikiai yra svarbiausi tiek gaminių projektavimo stadijoje, tiek gamybos bei montavimo stadijose. Tai leidžia sukurti produktus, kurie įgyvendina klientų idėjas ir atitinka jų reikalavimus.
Profesionalumas Visi produkcijos gamybos etapai yra atliekami profesionalių, patyrusių darbuotojų, kurių darbo kokybė yra pastoviai stebima ir kontroliuojama kvalifikuotų inžinierių.
Lankstumas Įmonės gamybiniai pajėgumai leidžia gaminti standartinę produkciją dideliais kiekiais arba produkciją pagal individualius užsakymus santykinai nedideliais kiekiais.
Griežtas terminų laikymasis Įmonėje griežtai laikomasi sutartinių įsipareigojimų su klientais ir partneriais dėl darbų atlikimo terminų ir kitų sąlygų.
Paslaugų kompleksiškumas Klientui sudaroma galimybė vienoje vietoje gauti visas susijusias paslaugas: nuo projektavimo iki produkto gamybos, transportavimo ir sumontavimo kliento pageidaujamoje vietoje.
Per ilgus veiklos metus įmonės sukaupta patirtis leidžia klientui pasiūlyti aukščiausią paslaugų kokybę ir projektų įgyvendinimą nuo idėjos iki gatavo gaminio.